Izraelis, per „Hamas“ užpuolimą netekęs daugiau kaip tūkstančio piliečių, patvirtino, kad rengia sausumos operaciją Gazos Ruože, o kol kas smūgiuoja jam iš oro. Šiąnakt dešimtys Izraelio naikintuvų smogė 70-čiai taikinių. Žuvusių palestiniečių skaičius taip pat artėja prie tūkstančio.
Po dukart atidėto skrydžio, šiąnakt iš Tel Avivo pakilo privatus orlaivis, skraidinantis per 140 žmonių, iš jų – beveik šimtas Lietuvos piliečių.
NATO vadovas pažadėjo paramą Aljanso narėms Suomijai ir Estijai, tiriančioms dujotiekio ir telekomunikacijų kabelio sabotažą, Europos Komisijos pirmininkė taip pat sako griežtai smerkianti ypatingos svarbos infrastruktūros naikinimą.
Švedijos klimato aktyvistei Gretai Thunberg šiandien gresia nauja bauda – teismas svarstys prašymą nubausti ją dėl nepaklusimo policijai.
Ved. Monika Mazaliauskaitė.
Kitos nuorodos: