Mažiausiai vienas žmogus žuvo, trys sužeisti Rusijai apšaudžius pietinę Chersono sritį.
Nuo sausio Lietuvoje įsigaliojo reikalavimas statant viešosios apskrities objektus, taip pat bent penkių aukštų daugiabučius įrengti juose priedangas ar slėptuves.
Lietuvos regionų partijos suvažiavime pirmininku perrinktas Seimo narys Jonas Pinskus.
Regionų partija pranešė remsianti Kazlų Rūdos merą Mantą Varašką, kuris šiandien paskelbė kandidatuosiantis prezidento rinkimuose.
Neregiai skundžiasi, kad Lietuvoje įsigyti šunį pagalbininką itin sudėtinga – šalyje jie neruošiami, o iš užsienio pirkti brangu.
Vilniaus rajono senjorai ir negalią turintys asmenys pasą ar asmens tapatybės kortelę gali užsisakyti ir seniūnijose, kai atvažiuoja Migracijos departamento darbuotojai.
Kosovo tarnybos praneša apie susišaudymą šalies šiaurėje, per kurį žuvo policijos pareigūnas, dar vienas sužeistas.
Prieš pusantrų metų pirmąjį legaliai veikiantį saugesnio narkotikų vartojimo centrą atidariusi Belgija svarsto apie jų plėtrą ir projektą vadina sėkme.
Pasaulio imtynių čempionate Belgrade Lietuvos sportininkams nepavyko iškovoti prizinių vietų ir užsitikrinti kvietimų į Paryžiaus olimpines žaidynes.
Vokietijos sostinėje surengtame prestižiniame maratone – naujas pasaulio moterų rekordas ir dar viena Kenijos legendos pergalė.
Formulės-1 lenktynėse Japonijoje triumfavo sezono lyderis Maksas Ferstapenas.
Orai.
Ved. Eglė Bučelytė.
Kitos nuorodos: