20 metų Sardinijoje gyvenanti Daiva nusivylus dėl požiūrio į dvigubą pilietybę: žmonės net nežino, apie ką šis referendumas
20 metų Sardinijoje gyvenanti Daiva Lapėnaitė tiek pat laiko yra ir aktyvi lietuvybės bei pilietiškumo puoselėtoja, tačiau, artėjant jau antrajam referendumui dėl daugybinės pilietybės, jaučiasi nusivylusi. Moteris sako, kad bandoma įbristi į tą pačią upę tik su skirtingais batais.
Fuerteventūroje didžiąją metų dalį praleidžiantis Algis Kriščiūnas: bėgame nuo tamsos, o ne nuo savo šalies
Įkvepiantys Algio Kriščiūno įrašai socialiniuose tinkluose suvienija tūkstančius lietuvių iš viso pasaulio. Fuerteventūroje didžiąją metų dalį praleidžiantis menininkas džiaugiasi, kad žmones įkvepia daryti gerus darbus.
Armėnijos lietuvė apie sprendimą persikelti gyventi į Jerevaną: galbūt tikėjausi kitko, bet yra taip, kaip yra
Muzikė Olga Armėnijoje vadovauja lietuvių bendruomenei. Ji ne tik pati susirado tautiečius, bet ir įkūrė lietuvišką mokyklą. Dabar moteris lietuvių kalbos moko ir užsieniečius.
Čikagoje užaugęs Deimantas: Lietuva – mano pirmi namai
Čikagoje užaugęs Deimantas įsitikinęs – jo namai Lietuvoje. Jaunas vyras ne tik pats baigė lituanistinę mokyklą, bet ir padėjo ten mokyti kitus vaikus. Atlikęs praktiką Lietuvoje, Deimantas sako, kad mielai čia liktų jau dabar.
Įspūdingas stiklo dirbinių festivalis Liuksemburge: tarp dalyvių – lietuviai
Įspūdingame stiklo dirbinių festivalyje Liuksemburge, tarp daugybės dalyvių iš viso pasaulio – lietuviai Remigijus ir Indrė Kriukai.
Kitos nuorodos: