Galingai žaidusi ir penkiomis pergalėmis iš eilės pasaulio čempionatą pradėjusi Lietuvos rinktinė ketvirtfinalyje neprilygo serbams. Serbijos krepšininkai tęs kovą dėl medalių, o lietuviai toliau žais dėl 5-8 vietų.
Visa Lietuva sulaikiusi kvapą stebėjo pasaulio krepšinio čempionato ketvirtfinalio kovą tarp Lietuvos ir Serbijos. Nors šį kartą krepšininkams nepasisekė, aistruoliai vyrams vis dar dėkoja už istorinę pergalę prieš Jungtines Valstijas.
Sveikatos apsaugos ministerija svarsto Pacientų sveikatai padarytos žalos nustatymo komisiją paversti atskira įstaiga.
Prezidentas Gitanas Nausėda su Seimo valdyba aptarė sekmadienį prasidedančios rudens sesijos darbus. Daugiausia dėmesio sulauks Vyriausybės pristatyta mokesčių reforma, kitų metų biudžetas, šauktinių reforma.
Amerikiečių žiniasklaidai skelbiant apie šį mėnesį turintį įvykti Rusijos ir Šiaurės Korėjos lyderių susitikimą, Kremlius šios informacijos nekomentuoja.
Lietuvoje su oficialiu vizitu lankosi Slovakijos kariuomenės vadas Danielis Zmeko. Susitikime su kariuomenės vadu Valdemaru Rupšiu aptarta saugumo situacija, dvišalis bendradarbiavimas, parama Ukrainai.
Į Rusiją tėvo savavališkai išvežtos mažametės mama išvyko susitikti su vaiku ir su advokatais. Nacionalinio krizių valdymo centro teigimu, mamai teikiama visa reikalinga pagalba.
Į LRT Girdi kreipęsi Klaipėdos rajono gyventojai sako net ir po nedidelio lietaus pasijuntantys lyg gyventų Venecijoje. Pristačius naujų daugiabučių, skęsti ėmė ir senbuviai, ir naujakuriai.
Kauno senamiestyje baigiama diegti mažųjų emisijų zona. Ties 11-ka įvažiavimų į senamiestį iš išvažiavimų iš jo įrengtos stebėjimo kameros, fiksuojančios automobilių numerius.
Kinijoje įsigalioja interneto ribojimo taisyklės jaunuoliams. Pagal naujas tvarkas, vaikams iki aštuonerių metų išmaniosiomis technologijomis leidžiama naudotis iki 40-ies minučių.
Nevados dykumoje vykstančio festivalio „Burning Man“ organizatoriai atvėrė kelią jo dalyviams palikti renginio teritoriją. Dešimtys tūkstančių žmonių keletą dienų buvo įstrigę, kai dykumoje smarkiai prilijo, dėl ko festivalio zona tapo neišvažiuojamu purvynu.
Ved. Monika Mazaliauskaitė.
Kitos nuorodos: