Kino naujienos. Lesės nuotykiai, „Žana Diu Bari“ ir siaubo bei fantastikos festivalis „Skalvijoje“
Gausybė nuotykių, įtampos, efektų – ir visai nesvarbu kurią premjerą nuspręsite pasirinkti. Šiandien kino teatruose pradedami rodyti keturi nauji filmai, o „Skalvijos“ kino centre – siaubo bei fantastikos filmų festivalis. Jūsų dėmesiui – kino naujienos.
Besiruošiantiems pirmaisiais rugsėjo savaitgaliais į iškylas – 2 lengvai paruošiamų salotų stiklainiuose receptai
Jei sumanytumėte pirmąjį rugsėjo savaitgalį išsiruošti į iškylą, turime gardų pasiūlymą –pasiruošti salotas stiklainyje. Tokias, tikina maisto tinklaraštininkė Živilė Stumbrienė, pagaminti paprasta, o ir neapsikraunama nešvariais indais, be to, panaudojami namuose sukaupti stiklainiai.
Įdomus rytas. Kas yra Uzbekijos sostinė?
Rubrikoje „Įdomus rytas“ – klausimas apie Uzbekiją, mininčią Nepriklausomybės dieną. O ryto klausimas – paprastas. Kas yra Uzbekijos sostinė?
Psichologės patarimai: kaip elgtis, jei vaikai nenoriai grįžta į mokyklą?
Rugsėjo 1-ąją ir tėvai, ir vaikai ruošiasi į mokyklas. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – Vaikų linijos psichologės Jurgitos Smiltės Jasiulionės patarimai, kaip į mokyklą grįžti kuo sklandžiau, be streso.
Aptarė darbo rinkos tendencijas rudenį: kurių profesijų atstovai turi didžiausią paklausą?
Ruduo – pokyčių metas. Taip pat ir darbo rinkoje. Apie juos LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su Užimtumo tarnybos direktore Inga Balnanosiene bei VDU Ekonomikos katedros mokslo darbuotoja Viktorija Tauraite.
Ved. Kristupas Naraškevičius.
Kitos nuorodos: