Naujausios „Vilmorus“ ir „Lietuvos ryto“ apklausos duomenimis, po NATO viršūnių susitikimo išaugo visuomenės pasitikėjimas prezidentu Gitanu Nausėda.
Ekspertų teigimu, daugiau nei pusė mokinių profilaktiškai sveikatą tikrinasi tik prieš pat mokslo metus ar jiems jau prasidėjus.
Kyjive apsilankius Kataro ministrui pirmininkui, Ukraina sako, kad ši Persijos įlankos šalis Kyjvui suteiks 100 milijonų dolerių humanitarinę paramą, skirtą išminavimo darbams bei švietimo ir sveikatos apsaugos sektoriams.
Chersono srityje gyventojai ir toliau bando įveikti po Kachovkos užtvankos griūties kilusio potvynio pasekmes.
Retame susitikime Šiaurės ir Pietų Kipro vadovai paragino Kipro gyventojus pasidalyti informacija apie šimtus aukų, kurių pareikalavo konfliktas 74-aisiais.
Ved. Gabrielė Kloniūnaitė.
Kitos nuorodos: