Atsijungimas nuo Rusijos: Lietuva per artimiausias savaites gali priimti sprendimą vienašališkai trauktis iš BRELL
„Litgrid“ vadovas teigia, kad Estija ir Latvija neplanuoja anksčiau 2025-ųjų pasitraukti iš Rusijos valdomo elektros tinklo BRELL ir sinchronizuotis su Europa. Anksčiau iš tinklo pasitraukti planavusi Lietuva per artimiausias savaites gali priimti sprendimą nelaukti kaimynių ir vienašališkai trauktis iš Brell. Sinchronizavimo su Europa klausimus artimiausiu metu svarstys Valstybės gynimo taryba.
JAV lietuvių dilemos: tvyro abejonės, ar nežlugs jau antrasis referendumas dėl dvigubos pilietybės
Lietuvos vadovai sveikina užsienyje gyvenančius tautiečius su Pasaulio lietuvių vienybės diena. Tuo metu tarp Jungtinių Valstijų lietuvių tvyro abejonės, ar nežlugs jau antrasis referendumas dėl dvigubos pilietybės. Rinkėjų aktyvumo kartelė išlieka aukšta, abejojama ar užteks palaikymo kampanijos. Lietuviai Čikagoje pasakoja, kad šis referendumas ne vienam lems, ar pavyks išsaugoti lietuvišką pilietybę. LRT korespondento Augustino Šemelio reportažas iš Čikagos.
Tėvai piktinasi eilėmis Klaipėdos vaikų poliklinikoje: laukimas gyvoje eilėje konsultacijos negarantuoja
Klaipėdoje tėvai piktinasi, kad pas vaikų gydytojus specialistus konsultacijos turi laukti gyvoje eilėje nuo ankstaus ryto. Klaipėdiečių tikinimu, užsiregistruoti nei internetu, nei registratūroje telefonu – neįmanoma, o laukimas eilėje prie ligoninės durų negarantuoja, kad pavyks gauti taloną – trūksta specialistų.
Dalis vilniečių pasipiktino ketinimu kirsti 9 brandžius medžius Naujamiestyje: rengiamas piketas, situacija susidomėjo prokurorai
Dalis vilniečių pasipiktino ketinimu kirsti 9 brandžius medžius sostinės Naujamiestyje. Statinio rekonstrukciją planuojanti bendrovė teigia turinti tai leidžiantį teismo sprendimą. Savivaldybė tikisi, kad verslininkai persigalvos. Medžių likimu susidomėjo Generalinė prokuratūra.
Pakruojo rajone – trečią savaitę ištuštėję šuliniai: rajone paskelbta ekstremalioji situacija
Pakruojo rajone – trečią savaitę ištuštėję šuliniai. Rajone paskelbta ekstremalioji situacija. Kur dingsta šulinių vanduo ir ar tai sausros padariniai – aiškinsis mokslininkai.
Ved. Marijus Žiedas.
Kitos nuorodos: