Aiškios prezidento žinutės metiniame pranešime pasigedusi komunikacijos ekspertė: neaišku, kur mes esame ir ką mes turime daryti
Prezidentas Seime perskaitė ketvirtąjį metinį pranešimą, kuriame apžvelgė Lietuvos vidaus ir užsienio politiką. Valdančiuosius šalies vadovas kaltino atviru cinizmu, ragino rodyti daugiau pagarbos kitai nuomonei. Gabrielius Landsbergis citavo Orwellą ir jo minutes neapykantos. Premjerė Ingrida Šimonytė konstatavo naujų prezidento rinkimų kampanijos pradžią.
Apie tai LRT TELEVIZIJOS laidoje „Svarbi valanda“ – pokalbis su komunikacijos ir viešojo kalbėjimo eksperte Neringa Bliūdžiūte ir 15min.lt vyr. redaktoriumi Vaidotu Beniušiu.
Mūšiai Ukrainos pietuose ir rytuose
Ukrainai pranešant apie įnirtingus mūšius keliomis kryptimis pietuose ir rytuose, Vakarai spartina paramą gynybai. Anot Jungtinių Valstijų diplomatijos vadovo, rytoj bus paskelbta apie platų Amerikos gynybos paketą Kyjivui. Europos Sąjunga šiais metai apmokyti dar 30 tūkstančių Ukrainos karių.
Ukrainos prezidentūra praneša – Ukrainos kontroliuoja Chersono miesto dalis rusų ir toliau apšaudoma. Šį kartą žuvo mažiausiai du civiliai, dar septyni sužeisti.
Plačiau apie ukrainiečių kontrpuolimą pasakoja Ukrainoje esantis LRT reporteris Augustinas Šulija.
Ekspedicinio povandeninio laivo paieška
Šiuolaikinės technologijos, neneriant į gelmes, dabar leidžia visiems pamatyti, kaip atrodo jau 111 metų Atlanto vandenyno dugne yrantis „Titanikas“. Naudodami virtualios realybės technologijas, mokslininkai sukūrė nuskendusio „Titaniko“ vizualizaciją.
Plačiau apie tai pasakoja dimisijos kapitonas leitenantas Valerijus Krisikaitis.
Ved. Rasa Tapinienė.
Kitos nuorodos: