Veterinarijos gydytojas apie poilsį su augintiniais: planuojant ilgesnę kelionę, geriau pradėti nuo trumpesnių
Apie tai, kaip patogiai keliauti su savo augintiniais, kalba veterinarijos gydytojas Žygimantas Besakirskas. Anot jo, planuojant ilgesnę kelionę geriau pradėti nuo mažesnių – eiti ilgiau pasivaikščioti į parką ir pažiūrėti, kaip augintinis reaguoja.
Kino naujienos. Į kino teatrus grįžta viena mylimiausių „Disney“ princesių – Arielė: pagrindinį vaidmenį atliks Halle Bailey
Nuo šiandien kino teatruose – sentimentais persmelktas, atgimęs pasakojimas apie Undinėlę, balsu kvatoti priversianti dviejų šeimų pažinties istorija ir įtampos kupina kelionė į vieną pavojingiausių pasaulio miestų.
Atlikėjas Free Finga apie naują dainą „Pavydas“: man įdomu nagrinėti emocijas, kurios nėra pačios šviesiausios
Dainų autorius ir atlikėjas Free Finga LRT TELEVIZIJOS studijoje atliko savo naują kūrinį „Pavydas“. „Pavydas nėra apie tamsą. Aš noriu nuo to išsilaisvinti, todėl rašau dainas apie pavydą, apie pyktį ar apie kažkokį nepatogumą. Man tai yra būdas iš savęs tai išimti ir eiti toliau be pavydo“, – sako atlikėjas.
Ved. Kristupas Naraškevičius.
Kitos nuorodos: