Prestižinio Berklio muzikos koledžo JAV absolventė Simona Smirnova Niujorke gimtąją šalį pristato originaliai. Tam menininkė pasitelkia lietuvišką muzikos instrumentą kankles. Simona sako, kad kanklės kūryboje gali būti pritaikytos daug plačiau, nei kartais atrodo patiems lietuviams. Jomis nebūtinai atliekama lietuvių liaudies muzika. O ji pati kanklių stygomis atlieka įvairiausio žanro kūrinius.
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną pasaulio lietuviai kviečia švęsti smagiai ir kūrybingai. Leistis į žygius, dainuoti ir šokti.
Eigulys Raimundas kviečia į žygius po Lietuvos miškus. Jis įsitikinęs, kad apie augalus ir gyvūnus vaikams reikia pasakoti nuo mažiausių dienų. O tada ir užkrėsti meile gamtai juos bus daug paprasčiau.
Pasaulio lietuvių sielovadai paskirtas naujas dvasininkas. Netikėtai tokių pareigų sulaukęs arkivyskupas Lionginas Virbalas žada aplankyti tautiečius įvairiausiuose pasaulio kampeliuose.
Lietuvis Arūnas savanoriškai stojo į kovą su okupantais. Nors jau nesuskaičiuoja, kiek kartų šalia jo krito bombos, į Ukrainą jis vis grįžta.
Kitos nuorodos: