Ukrainos prezidento patarėjas pareiškė, kad Bachmutą ginančios pajėgos gali strategiškai atsitraukti iš miesto, užuot aukojusios gyvybes be tikslo.
Baltarusijos vadovas Kinijos komunistų partijos lyderiui pareiškė, kad visiškai remia Pekino paskelbtą taikos planą.
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas žada konservatorių frakcijoje kalbėtis apie galimą tyrimą dėl Saugumo departamento veiklos.
Šiemet smarkiai kritus pieno supirkimo kainoms ir Lietuvos pieno gamintojams prašant skubios pagalbos, Briuselis skirti tokios neketina.
Prasideda dokumentų teikimas priimti į bendrojo lavinimo mokyklas.
Valstybės saugumo departamentas įspėja – į Baltarusiją vykstantys lietuviai verbuojami bendradarbiauti su priešiškų šalių žvalgyba.
Graikijos premjeras aplankė didžiausios šalies istorijoje geležinkelio katastrofos vietą, kur naktį žuvo 36 žmonės ir per 80 sužeista.
Baltijos šalyse fiksuojant incidentus šalia eksponuojamų ukrainiečių sunaikintų rusų tankų, Estijos vyriausybė sako, kad tokie neramumai nėra staigmena.
Suomijos parlamentas ką tik balsavo už įstatymą, kuris leis prisijungti prie NATO.
Europos Komisija siūlo pokyčių vairuotojams – įdiegti naują sistemą, pagal kurią bet kurioje Europos Sąjungos šalyje pažeidimą padaręs asmuo baudos neišvengtų ir kitose Bendrijos šalyse.
Domantas Sabonis sužaidė fantastišką pirmąją rungtynių pusę, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (36-25) išvykoje 123:117 (44:38, 27:28, 22:21, 30:30) įveikė Oklahomos „Thunder“ (28-33) ekipą.
Ved. Simona Vasiliauskaitė.
Kitos nuorodos: