Iš Ukrainos į Kauno klinikas atvežtas gydyti praėjusią savaitę sužeistas Lietuvos savanoris, kovojęs prieš Rusijos agresiją tarptautiniame užsieniečių legione.
Miunchene per artimiausią valandą prasideda kasmetė saugumo konferencija, jau pusę amžiaus svarbiausias Europos ir Amerikos politikų, gynybos ekspertų ir diplomatų forumas.
Jungtinių Valstijų valstybės departamento vadovo pavaduotoja pareiškė, kad Rusijos okupuotas Krymas turėtų būti demilitarizuotas, o JAV, anot diplomatės, remia Ukrainos smūgius Krymo teritorijoje.
Reikalaudami didesnių žaliavinio pieno supirkimo kainų, pienininkai toliau dalija nemokamą pieną – šįkart Vilniuje, prie Žemės ūkio ministerijos. Ūkininkai sako, kad dirba nuostolingai: litrui pieno išleidžia 30 centų, o uždirba dvidešimt kelis. Jei situacija nesikeis – yra pasirengę ir streikui.
Skandalo dėl Kristijono Bartoševičiaus pradžia įtakos partijų reitingams nepadarė. LRT užsakymu Baltijos tyrimų atlikta apklausa parodė, kad populiariausių partijų trejetukas lieka nepakitęs: tai – demokratai „Vardan Lietuvos“, socialdemokratai ir konservatoriai.
Žemės drebėjimo Turkijoje ir Sirijoje aukų skaičius pasiekė beveik 44 tūkstančius. Dauguma žuvusiųjų – Turkijoje, kur aukų statistika perkopė 38 tūkstančius. Tačiau gelbėtojai net ir praėjus 11 parų po katastrofos iš po griuvėsių traukia gyvuosius.
Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Jungtinėse Valstijose paminėjo Amerikos lietuviai. Lietuvių centru tapusiame miestelyje Čikagos priemiesčiuose tradiciniu tapusiame Lietuvos vėliavos pakėlime dalyvauja Amerikoje užaugę lietuviai.
Orai.
Ved. Marijus Žiedas.
Kitos nuorodos: