Ukrainos prezidentas kritikuoja organizacijos „Amnesty International“ pareiškimus, kad Ukraina kelia pavojų civiliams. Pasak Volodymyro Zelenskio, tokie teiginiai pateisina Rusijos agresiją ir negali būti toleruojami.
Šiandien iš Ukrainos turėtų išplaukti dar trys grūdų pripildyti laivai. Jungtinės Tautos praneša, kad duotas leidimas jūriniu humanitariniu koridoriumi dviem laivams išplaukti iš Čornomorsko, vienam iš Odesos uostų.
Vėl gaivinama idėja Panevėžyje statyti paminklą aktoriui Donatui Banioniui. Lėšų rinkimas paminklui kurį laiką buvo pristabdytas, tačiau šeimos nariai vėl ėmėsi iniciatyvos.
Jungtinės Valstijos ragina Maskvą priimti pasiūlymą apsikeisti kaliniais ir išlaisvinti Rusijoje įkaltintą krepšininkę. Vakar dukart olimpinė čempionė Brittney Griner buvo nuteista devyneriems metams dėl narkotikų kontrabandos ir laikymo. Krepšininkė pripažino su savimi turėjusi kanapių aliejaus.
Europos Sąjungos duomenimis, šią vasarą Europoje siautėjantys gaisrai išdegino antrą pagal dydį plotą nuo tada, kai pradėta fiksuoti žala.
Ved. Eglė Matonienė.
Kitos nuorodos: