Rusijos pajėgos ruošiasi kitam karo etapui, teigia Ukrainos kariuomenė po to, kai Maskva pareiškė planuojanti stiprinti karinę operaciją visose zonose. Jungtinės Karalystės žvalgyba teigia, kad Rusijos pajėgos šiuo metu stiprina gynybines pozicijas jau užimtose teritorijose Ukrainos pietuose.
Valstybės kontrolė skelbia, kad šalies pensijų sistema yra labiau orientuota į skurdo mažinimą, bet ne į didesnes pajamas senatvėje. Mažiau uždirbusiems gyvenimo sąlygos, buvusios iki pensijos, užtikrinamos labiau. Ministerija sako – jau numatyta, kad per artimiausius metus didės sumokamų mokesčių įtaka pensijai, tačiau dalis gyventojų vis vien sako nepasitikintys tik „Sodros“ pensija.
Pasaulio lengvosios atletikos čempionate debiutavusi šuolininkė į aukštį Urtė Baikštytė į finalą neprasibrovė. Jame varžysis, ir vienos iš pagrindinių favoričių bus dvi ukrainietės. Sportininkės apgailestauja, kad rusai toliau įžūliai neigia karo Ukrainoje baisumus ir tikisi dar ilgai varžybose nesutikti Rusijos atstovų. Iš Jungtinių Valstijų praneša reporterė Dovilė Šeduikytė.
Orai.
Ved. Ignas Andriukevičius.
Kitos nuorodos: