Kaip prailginti drabužių gyvenimą. Į komunalinių atliekų srautą patenkančios tekstilės atliekos sudaro maždaug 8 proc. visų atliekų. Lietuvoje beveik visos yra pašalinamos ar sudeginamos. Todėl „Dėkui“ stotelėse organizuojamos dirbtuvės visiems norintiems išmokti adyti ir taisyti suplyšusius, bet dar galinčius tarnauti drabužius.
Pagalba ukrainiečiams. Choreografė Agnija Šeiko ir vertėja Mila Monk, žvelgdamos į nuo karo kenčiančius ukrainiečius, mato ir save. Jos abi turi ir lietuviškų, ir ukrainietiškų šaknų ir nuo vasario pabaigos skyrė daug laiko padėti ukrainiečiams. Šiandien jos sako, kad svarbu rasti pusiausvyrą, bet pamiršti ir susitaikyti su agresija – nevalia.
Orų prognozė. Artimiausių dienų orų prognozę pristato Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos direktoriaus pavaduotoja Vida Ralienė.
Lengvatos dirbantiesiems. Apie papildomas lengvatas dirbantiems žmonėms, kurie augina vaikus arba slaugo sergančiuosius kalba darbo teisės ekspertė Laura Tunkevičiūtė.
Ved. Richardas Jonaitis.
Kitos nuorodos: