Premjerė Ingrida Šimonytė, Seime atsakinėdama į parlamentarų klausimus dėl Kaliningrado tranzito, sakė, kad derybose tiek dėl Bendrijos ketvirtojo sankcijų paketo Rusijai, tiek dėl kitų paketų, Lietuva laikėsi suderintų pozicijų pagal Europos Sąjungos reikalų koordinavimo taisykles.
Prasidedant Europos Sąjungos viršūnių susitikimui, Europos Vadovų Tarybos pirmininkas įsitikinęs, kad lyderiai suteiks kandidatės statusą Ukrainai ir Moldovai.
Laukiant istorinio Europos Sąjungos sprendimo, Ukrainos Rytuose padėtis darosi vis sudėtingesnė. Ypač Luhansko srityje, kur Ukrainai sunku priešintis ne tik Sjeverodonecke, bet ir aplink Lysyčianską. Prie miesto priartėjusios Rusijos pajėgos intensyvina artilerijos ugnį.
Antakalnio kapinėse palaidotas aktorius Regimantas Adomaitis. Kino ir teatro aktorius mirė pirmadienį. Jam buvo 85-eri.
Seimas svarsto pataisas, pagal kurias grynaisiais bus galima susimokėti iki tam tikros sumos. Parlamentinis Biudžeto ir finansų komitetas siūlo nustatyti 3, o Vyriausybė – 5 tūkstančių eurų ribą.
Ilgąjį savaitgalį lietuviai patrauks į pajūrį. Laisvų kambarių viešbučiuose likę vos vienas kitas, už naktį kai kur prašoma net kelių šimtų eurų.
Pasaulio plaukimo čempionate šįvakar dėl medalio kovos Kotryna Teterevkova. Ryte atrankose pasirodę Deividas Margevičius ir Tomas Navikonis į pusfinalius neprasibrovė.
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmose kontrolinėse rungtynėse surinko vos 52 taškus ir nė iš tolo neprilygo Latvijai. Pasak komandos trenerio Kazio Maksvyčio, pirmasis kontrolinių rungtynių blynas prisvilo, tačiau tam yra ir pateisinamų priežasčių.
Ved. Eglė Matonienė.
Kitos nuorodos: