60 metų vainikus pinanti Gražina: vaikystėje juos pindavome net karvėms, už tai gaudavome puikų atlygį – saldainių
Bene visoje Lietuvoje suliepsnos Joninių laužai. O iki tol itin aktyviai darbuojasi vainikų pynėjos. Ąžuolo, gėlių ir įvairiausių žolynų vainikai pinami nuo seno, tačiau pastaruoju metu Jonai ir Janinos sveikinami ir iš Latvijos atkeliavusiu papročiu – augalų skrybėlėmis.
Į Lietuvą su dukra pabėgusi ukrainietė dainininkė Valerija: svarbiausia – nesijausti čia vienišiems
Svarbiausia čia nesijausti vienišiems – sako ukrainietė dainininkė Valerija Kučerenko, į Lietuvą nuo karo pabėgusi kartu su dukrele. Ji aktyviai dirba – koncertuoja, dėsto vokalą ir vis daugiau dainuoja ukrainietiškai, nes pasaulis, sako Valerija, turi girdėti šią kalbą. Pažintis su Vilniuje kol kas įsikūrusia dainininke – reportaže.
Projektas „Surink Lietuvą“ skatina prasmingą laisvalaikį – šalies grožį pažinti lankant apžvalgos bokštus
Projektas „Surink Lietuvą“ kviečia pažinti mūsų šalies saugomas teritorijas, tačiau šįkart – užkopus į apžvalgos bokštus.
Apie projektą plačiau LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pasakoja projekto autorė Lina Baublienė.
Ved. Ignas Krupavičius.
Kitos nuorodos: