Ukrainos prezidentas ragina vakarų šalis pradėti svarstyti septintąjį sankcijų paketą Rusijai. Volodymyras Zelenskis naktiniame kreipimesi sako, kad Maskvai ir toliau rodant agresiją bei grasinant kitoms šalims – sankcijos reikalingos čia ir dabar.
Ministrų kabinetas svarstys siūlymą iki rugsėjo 15-osios pratęsti vasarį įvestą nepaprastąją padėtį. Galutinį sprendimą dėl to turės priimti Seimas.
Jungtinių Amerikos Valstijų senatoriai skelbia susitarę dėl ginklų įstatymų reformos – pirmos per dešimtmečius. Praeityje konservatyvūs respublikonai ne kartą užkirto kelią bet kokiems griežtinimams.
Kaimo turizmo sodybų šeimininkai tikina esantys ant išlikimo ribos. Šį sezoną paslaugos brango apie 20 proc., gyventojai dažniau renkasi poilsį arčiau namų.
Prisiekusieji Jungtinių Amerikos Valstijų aktorių Billą Cosby pripažino kaltu dėl nepilnametės seksualinio išnaudojimo. Tuo metu merginai buvo 16 m., jam 37 m. Los Andželo apygardos prisiekusiųjų teismas jai skyrė 0,5 mln. dolerių žalos atlyginimą.
Klimato kaitą ir jos padarinius nagrinėjantys mokslininkai skuba tirti jau ne pirmus metus kalnuose fiksuojamą fenomeną – kraujuojantį sniegą. Specialistai teigia, kad raudoną sniego spalvą sukelia čia gyvenantys dumbliai, kurie, mokslininkų manymu, kalnuose klesti dėl klimato kaitos ir dar labiau spartina ledynų tirpimą.
Ved. Justė Tamošaitienė.
Kitos nuorodos: