Honkonge – eilės prie ryžių su mangais skanėstų: į populiarumo aukštumas iškėlė desertą scenoje valgiusi repo atlikėja
Trumpam nusikelkime į Aziją. Šį kartą kelionė kulinarinė. Honkonge jauna repo atlikėja savo kūriniu į populiarumo aukštumas iškėlė tradicinį desertą. O Japonijoje kuriamas įrankis skoniui pagerinti.
Trakų vizitinė kortelė – kibinai: trakiškė pasidalijo tikru karaimišku receptu
Kas yra karaimų nacionalinis patiekalas? Net neabejoju, kad atsakėte, jog tai – kibinas. Tiesa, per daugybę metų tikrasis jų receptas „sulietuvintas“ ir dabar kavinėse užsisakę karaimiškų kibinų, nebūtinai gausite tokių, kokius kepdavo ir tebekepa patys karaimai. Visa tiesa apie tikrus karaimiškus kibinus tiesiai iš trakiškės Ingridos virtuvės.
Šilumos dar teks palaukti: į Lietuvą atslenka šalta oro masė, o pagrindinis savaitės akcentas – šalnos
„Šiandien pasidžiaukite šiluma, – ragina meteorologas Silvestras Dikčius. – į Lietuvą atslenka šalto oro masė, o pagrindinis savaitės akcentu taps šalnos naktimis.“ Plačiau apie orus – pokalbyje.
Teisės ekspertė: kai kurios šalys renkasi nenaudoti „genocido“ termino, teisindamos tai galimo didesnio konflikto eskalacija
Latvijos ir Estijos valdžios oficialiai pripažino, kad Ukrainoje yra vykdomas genocidas. Tokią pačią rezoliuciją ketina priimti ir Lietuvos Seimas. Ką tai reikš, komentuoja VU Teisės fakulteto docentė dr. Vygantė Milašiūtė.
Kitos nuorodos: