Labas rytas, Lietuva II d. Ekspertas pataria: kaip išvengti pensijos kaupimo klaidų?

Kino naujienos. Filmas apie Vytautą Landsbergį, „Agentės 355“ ir animacinis pasakojimas apie delfinuką Delfį

Prasidėjo Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis, į didžiuosius ekranus Lietuvoje pagaliau atkeliavo ir profesoriaus Vytauto Landsbergio lūpomis papasakota istorija apie nepriklausomybės kovas, o taip pat jūsų dėmesio lauks ypatingai slapą ginklą bandančios sunaikinti agentės ir animacinis pasakojimas apie delfinuką Delfį. Plačiau – kino naujienų rubrikoje.

Kultūros nakvynė Kaune: siūlo patirti gyvenimą tarpukario viloje ar sovietiniame daugiabutyje

Europos kultūros sostinės metus pradedantis Kaunas svečiams siūlo „patirti Kauną“. Projekto organizatoriai atrinko keletą skirtingo laikmečio butų, kuriuose apsistojus galima patirti gyvenimą tarpukario viloje ar sovietiniame daugiabutyje.

Ekspertas – apie dažniausias pensijų kaupimo klaidas, žmonių abejones ir finansinio raštingumo būtinybę

Pensijų kaupimas – sena tema, tačiau iki galo suprantama ne visiems. Kaip išvengti pensijos kaupimo klaidų Apie tai LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ klausiama Pensijų fondų dalyvių asociacijos atstovo Jono Dirginčiaus.

Dainininkė Jessica Shy pristato naują vaizdo klipą „Šokam lėtai“

Dainininkė Jessica Shy pristato naują vaizdo klipą „Šokam lėtai“. Dainininkei šis mėnuo ypatingas – po poros savaičių ji išleis ir debiutinį albumą „Apkabinti prisiminimus“. Be to, sausio pabaigoje vyksiančioje M.A.M.A. apdovanojimų ceremonijoje Džesika Šyvokaitė (tikrasis atlikėjos vardas) pretenduoja į dvi statulėles. Plačiau apie tai – pokalbyje su atlikėja.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau