Žinios. Naujoji Zelandija griežtins tabako pardavimus: idealiu atveju šalyje galėtų susiformuoti visiškai nerūkanti karta

Besitęsiantis baltarusiškų trąšų tranzitas per Lietuvą klibina užsienio reikalų ir susisiekimo ministrų kėdes. Gabrielius Landsbergis ir Marius Skuodis sako yra pasiruošę trauktis, apie tai jau informavo premjerę.

Vakcinacijai nuo COVID-19 jau galima registruoti 5–11 metų vaikus. Sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad šiai amžiaus grupei skirtos vakcinos Lietuvą turėtų pasiekti kitos savaitės pradžioje.

Rusijai Ukrainoje ir greta jos telkiant dešimtis tūkstančių karių, Jungtinių Valstijų prezidentas šiandien kalbėsis su Ukrainos vadovu, o vėliau konferencinį skambutį surengs su Baltijos šalių, Lenkijos ir kitų rytinių NATO valstybių lyderiais.

Jungtinių Valstijų prezidentas rengia virtualų demokratinių valstybių susitikimą, kuriame laukiama maždaug 110 dalyvių.

Vidaus reikalų ministerija siekia, kad Lietuvoje esantys migrantai iš Irako į gimtąją šalį galėtų būti grąžinami net jei patys to nenori.

Tėvynės sąjungos krikščionių demokratų frakcijos Seime seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė sako, kad kai kuriems frakcijos kolegoms kyla klausimų, ar Žygimantas Pavilionis gali toliau eiti Užsienio reikalų komiteto pirmininkas pareigas.

Europos Komisija siūlo, kad europietiškų prekių importą ribojančioms šalims būtų taikomos sankcijos, kurioms nereikėtų visų valstybių narių pritarimo.

Alytaus rajono Mankūnų ir aplinkinių kaimų gyventojai tikėjosi džiaugtis nauja kelio danga. Tačiau dabar žeria priekaištus savivaldybei.

„Lietuvos katalikų bažnyčios kronikos“ bendraautoriams Gerardai Šuliauskaitei, Bernadetai Mališkaitei ir Jonui Borutai skirta Laisvės premija.

Naujoji Zelandija pristatė įstatymų reformas, kurios griežtai apribotų tabako naudojimą.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau