Labas rytas, Lietuva I d. Kokių receptų idėjų šventiniam stalui siūlo Alfas Ivanauskas?

Nors už lango spaudžia šaltukas, slogias mintis ar sužeistą širdį sušildyti gali puodelis karšto šokolado. O kaip jį išsivirti namuose patiems, netrukus pamatysite.

Panevėžietis menininkas aplinkinius stebina įspūdingais portretais. Savamokslis dailininkas stebuklus kuria praktiškai neturėdamas plaštakos pirštų. Vyras sako, siekiantis įrodyti, kad net ir turint negalią vis vien įmanoma išreikšti kūrybinį talentą.

Šį rytą turime net dvi kulinarines naujienas – jas pristato Alfas Ivanauskas, kuris išleido dvi knygas. Viena iš jų, kaip ir kasmet, yra skirta švenčių stalui bei tvarioms jo dekoracijoms, kita – skirta skonio fenomenui. Apie knygas – pokalbis su jų autoriumi.

Kaip ir kiekvieną ketvirtadienį, artimiausios savaitės orų prognozes pristato LHMT vyriausioji specialistė Izolda Marcinonienė. Jos teigimu, dabartiniai orai yra itin permainingi, tačiau visiems reikėtų atkreipti dėmesį į žvarbumą.

Įspūdinga namų šventine namų puošmena gali tapti kalėdinė girlianda. Pasak floristikos mokytojos Neringos Paukštytės – Simonavičės, ja puošti galima šventinį stalą, namų įėjimą, laiptus, langą ar židinį. Girliandai puikiai tinka įvairūs visžaliai nebyrantys augalai: kėniai, pušys, tujos, o ką dar ir kaip naudoti, tuoj pat sužinome reportaže.

Socialinių tinklų apžvalga.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau