Laba diena, Lietuva. Alytuje – kasmetinis cirko festivalis: kaip pandemija paveikė vos kelių cirko studijų veiklą?

Omikron atmaina kol kas nenustatyta, tačiau genetikas įsitikinęs – jos sulauksime ir Lietuvoje

Estijoje ir Latvijoje jau aptikti omikron atmainos pirmieji atvejai. Apie tai, kada virusas pasieks Lietuvą, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ kalbinamas LSMU genetikas Lukas Žemaitis. Antroje dalyje – pokalbis su LRT RADIJO bendradarbiu Estijoje Vaidu Matulaičiu apie aptiktus du omikron atvejus Estijoje.

Ašoklienė: tik laiko klausimas, kada mes nustatysime pirmus omikron atmainos atvejus Lietuvoje

Latvijoje patvirtinti du omikron atmainos atvejai. Tai pranešė tyrimus atlikusi laboratorija. Savaitgalį pranešta ir apie pirmuosius omikron atvejus Estijoje. Lietuvoje šios atmainos atvejų kol nėra nustatyta, tačiau šios atmainos stebėsenai ir kontrolei skiriamas ypatingas dėmesys.

Chuntos nuverstai Mianmaro lyderei – ketverių metų įkalinimo bausmė: kokių veiksmų imsis nukraujavusi opozicija

Mianmaro teismas pirmadienį skyrė ketverių metų laisvės atėmimo bausmę nušalintai civilinei lyderei Aung San Suu Kyi dėl prieš kariuomenę nukreipto kurstymo ir COVID-19 taisyklių pažeidimo. Apie tai plačiau pasakoja užsienio naujienų redaktorė Indrė Urbaitė.

Kalėdinio miestelio organizatoriai Kaune: žmones nuo eglutės apsaugojome, eglutės nuo vieno žmogaus, deja, ne

Po šeštadienio naktį kilusio gaisro per kurį padegta pagrindinė Kauno miesto eglė, baigiami jos atkūrimo darbai. Apie eglutės atkūrimą ir ruošiamus ieškinius reporterė Kristina Karlonė kalbina Kauno savivaldybės atstovą Tomą Jarusevičių ir eglės kūrėją Tomą Šmidtą.

Kojala: labai sunku įsivaizduoti, kad Bidenas nusileis Putinui, antraip tai primins juodžiausius XX a. dešimtmečius

Rusijos ir JAV prezidentų Vladimiro Putino ir Joe Bideno derybos vaizdo ryšiu įvyks antradienį, paskelbė Kremlius. Lyderių pokalbis organizuojamas pastarosiomis savaitėmis smarkiai išaugus įtampai dėl Ukrainos. Apie tai LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ – pokalbis su Rytų Europos studijų centro vadovu Linu Kojala.

Alytuje – kasmetinis cirko festivalis: kaip pandemija paveikė vos kelių cirko studijų veiklą?

Lietuvoje veikia vos kelios cirko studijos ir tik entuziastų dėka. Dažniausiai tai profesionalūs cirko artistai, anksčiau skynę tarptautinius laurus. Šiomis dienomis vyksta Alytaus cirko festivalis. Plačiau apie jį LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ kalbinamas Alytaus cirko studijos „Dzūkija“ vadovas Albertas Chazbijavičius ir Šakių cirko mokyklos „Šypsena“ vadovė Itana Januševičienė.

Socialinių tinklų apžvalga su Audra Avižiūte.

Ved. Simona Vasiliauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau