Sportas. Orai. Pasaulio jaunių 10 šokių čempionate Elzė Gintvilė Valiūnaitė ir Kipras Kūra pelnė sidabrą

LRT TELEVIZIJA

2021.12.05 20:54

Į LKL arenas po pertraukos grįžo lyderiai. Kauno „Žalgirio“ krepšininkai namuose priėmė ambicijų nestokojantį Panevėžio „Lietkabelį“, kuris 84:70 nusileido aikštės šeimininkams.

Kaip ir „Žalgiris“ 9-ąją pergalę iškovojo Vilniaus „Rytas“. Vilniečiai nesunkiai nugalėjo svečius iš Klaipėdos „Neptūno“ – 97:76.

Vilniuje surengtame pasaulio jaunių 10 šokių čempionate žiūrovai dar kartą įsitikino, kad Lietuva turi puikią ateitį. Šalies pora – Elzė Gintvilė Valiūnaitė ir Kipras Kūra gausiais plojimais sutikti ne tik atlikdami programą. Dar gausesnės ovacijos šokėjus lydėjo šiems žengiant ant prizininkų pakylos. Vilniuje pora pasipuošė sidabru.

Kėdainiuose baigėsi Europos kiokušin karatė taurės varžybos. Laimėtojai užsitikrino vietas 2022 metų pasaulio čempionate, Lietuvos rinktinės gretos jame padvigubėjo. Evelina Bidžanova po keletą sekundžių trukusios smūgių serijos 50–55 kg svorio kategorijos finale nugalėjo kitą Lietuvos kovotoją Valentiną Kurmin. Dvi varžybų šeimininkės susitiko ir svorio kategorijos virš 60 kg finale. Europos vicečempionė Aneta Meškauskienė įveikė Juliją Balčiūtę.