Sportas. Orai. Maksvytis debiutavo pergalingai: Lietuvos rinktinė Klaipėdoje įveikė Bulgariją (su vertimu į gestų k.)

Sportas.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pasaulio čempionato atrankoje 89:69 nugalėjo Bulgariją.

Rytoj Panevėžio treke vyks prestižinės dviračių treko Čempionų lygos varžybos. Jose dalyvaus trys lietuviai ir bus surengtas specialus pagerbimas karjerą baigiančiai Simonai Krupeckaitei.

Lietuvos moterų futbolo rinktinė šįvakar iškovojo pirmą tašką pasaulio čempionato atrankoje. Lietuvės išvykoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su Kroatija ir grupėje pakilo į ketvirtą vietą.

Šarūnas Jasikevičius prieš rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ nenuvertino vis geriau atrodančio Lietuvos klubo.