Svajoja vaikai. Apie krepšininko karjerą svajojančiam Kasparui pažinti šios sporto šakos subtilybes padės Rimantas Kaukėnas

Šįkart LRT televizijos laidos „Svajoja vaikai“ metu vedėjas Leonardas Pobedonoscevas mėgins išpildyti Asparo svajonę. Prie gerų darbų iniciatyvos prisidės ir garsus krepšininkas Rimantas Kaukėnas.

Laidos herojus Asparas nuo mažens svajoja tapti profesionaliu krepšininku, o svarbiausias jo autoritetas yra būtent Rimantas, todėl berniukas neslėps nuostabos, gavęs progą susitikti su mėgstamiausiu savo žaidėju ir autoritetu.

Asparas yra labai atkaklus ir tikslingai siekiantis savo tikslo svajotojas. Pasak berniuko mamos Agnės, atkakliai siekti užsibrėžtų tikslų sūnus motyvuoja net ir ją pačią. Berniukas savo noru kasryt keliasi šeštą valandą ryte ir prieš mokyklą treniruojasi. Sportinius užsiėmimus sutrukdyti gali nebent labai nepalankios oro sąlygos. Tiesa, treniruotis sūnui padeda ir tėtis, krepšininko karjerą baigęs, tačiau niekada nuo sporto nenutolęs, Alanas. „Būtų labai malonu, kad sūnus sektų mano pėdomis“, – prisipažins tėtis ir papasakos, jog rinktis šią sporto šaką Asparo papildomai skatinti nereikėjo. Mažasis svajotojas išbandė ne vieną sporto rūšį, bet galiausiai suprato, jog labiausiai jam prie širdies yra krepšinis. Tėvai prisimins, kad vos pramokęs vaikščioti, Asparas jau nesiskyrė su vaikišku krepšinio kamuoliu. O šiuo metu berniukas jau ne tik treniruojasi savarankiškai, bet ir lanko krepšinio mokyklą, dalyvauja įvairiuose turnyruose.

Kokių krepšinio subtilybių Asparą išmokys Rimantas ir kas nugalės vedėjo Leonardo surengtose mini krepšinio varžybose, žiūrėkite laidoje „Svajoja vaikai“.

Programa vaikams. Ved. Leonardas Pobedonoscevas.

Pobedonoscevas Leonardas
Vedėjas
Kaukėnas Rimantas, Dzeranovas Alanas
Pašnekovas
Petkus Žilvinas
Operatorius
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau