Stilius. Žmones džiuginanti Irena Pivoriūnienė, Miglė Praniauskaitė „Eurovizijoje“ ir Arvydo Gaičiūno magija

Pašnekovė – gydytoja ir laidų vedėja Irena Pivoriūnienė.

„Neėsti vienam kito“, – pats mėgstamiausias ilgametės sveikatos laidų vedėjos, gydytojos Irenos Pivoriūnienės posakis. Prieš 40 metų pradėjusi televizinę karjerą, gydytoja nė nenumanė, kad užsiliks televizijoje ilgam. „Pradėjome nuo gripo ir sifilio“, – senąsias aktualijas prisimena Irena, tačiau šie laikai užgriuvo su dar didesniais iššūkiais.

Pašnekovė – šokėja Miglė Praniauskaitė.

Trumpa geltona palaidinukė ir klostuotas sijonėlis tapo atpažįstamiausia šokėjos, pedagogės Miglės Praniauskaitės uniforma. Miglė buvo vienintelė mergina garsiojoje „Eurovizijos“ scenos užkariautojų grupėje „The Roop“. Ir nors scenoje ji daug šypsojosi, niekas net neįtarė, su kokiais skausmais kovodama ji šoko. Tačiau kokiais jausmais šokėja gyvena dabar, praūžus pasirodymams, ir kuo ji svajoja keisti savo profesiją?

Pašnekovas – iliuzionistas Arvydas Gaičiūnas.

Iliuzionistas, magijos teatro vadovas Arvydas Gaičiūnas žino, ką reiškia subyrėjęs gyvenimas. ir nežinia, kur judėti toliau. Prieš pat pandemiją jis atšaukė paskutinius pasirodymus. Ir tai įvyko po 30-ies metų scenoje. Kad išgyventų, pavojingų triukų kūrėjas prisiminė senuosius savo pomėgius ir į jo pasaulį atkeliavo tapyba. Tačiau galutinius taškus dailės srityje sudėjo staigiai ir netikėtai prasidėjusi pandemija.

Ved. Violeta Baublienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau