Žinios. Pokyčiai olimpinėse žaidynėse: penkiakovė be jojimo – nuo 2028-ųjų

Seimas žengė pirmą žingsnį link prezidento veto atmetimo. Galutinis sprendimas – po savaitės.

Seimas pritarė įstatymų pakeitimams, kurie turėtų švelninti elektros ir dujų brangimą nuo sausio. Kainų augimą vartotojams bus galima išdėstyti per penkerius metus.

Jungtinė Karalystė pirmoji pasaulyje patvirtino geriamąjį vaistą nuo COVID-19 – pacientams, sergantiems lengva ir vidutine forma, gydyti.

Vokietijoje šiandien koronaviruso atvejų daugiausia nuo pandemijos pradžios, o Pasaulio sveikatos organizacija reiškia rimtą susirūpinimą dėl ligos plitimo Europoje.

Per pastarąją parą pasieniečiai į Lietuvą neįleido 87 migrantų, bandžiusių patekti į šalį per sieną su Baltarusija.

Migrantai į Lietuvą siekia patekti ne tik per Baltarusiją. Vakar į Klaipėdos jūrų uostą iš Ispanijos atplaukusiame krovininiame laive su Antigvos ir Barbudos vėliava bei 12 Rusijos ir Ukrainos piliečių įgulos, pasieniečiai aptiko 4 migrantus iš Sirijos.

Prancūzijos prezidentas įteikė garbingiausią šalies valstybinį apdovanojimą baigiančiai darbą Vokietijos kanclerei Angelai Merkel už jos 16-os metų valdymą, per kurį, pasak Emmanuel Macron, ji išsaugojo Europos Sąjungą vieningą.

Kinija perspėjo Europos Sąjungą nesiųsti klaidingos žinios Taivano separatistams, kai 13 Europos Parlamento narių, tarp jų Andrius Kubilius ir Petras Auštrevičius, susitiko su Taivano prezidente ir premjeru.

Nuo pandemijos pradžios šeimos gydytojai kasdien konsultuoja kone dvigubai daugiau pacientų, tačiau eilėse tenka laukti savaitėmis – ir dėl ligos, ir dėl recepto.

Tarptautinė šiuolaikinės penkiakovės federacija paskelbė, kad jojimo rungties penkiakovės varžybose bus atsisakyta po 7-nerių metų vyksiančiose Los Andželo olimpinėse žaidynėse.

Ved. Ignas Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau