Žinios. Bankų klientai atakuojami melagingomis žinutėmis, raginančiomis spausti netikrą nuorodą

Škotijoje tęsiasi Jungtinių Tautų klimato konferencija, per kurią pasaulio lyderiai toliau diskutuoja, kaip mažinti klimato kaitą.

Glazge prezidentas Gitanas Nausėda neformaliai susitiko su JAV prezidentu Joe Bidenu ir
sako sulaukęs jo paramos Lietuvos diplomatiniame konflikte su Kinija dėl leidimo atidaryti Taivano atstovybę.

Lietuvos verslas ima skolintis iš bankų užsienyje. Sako, ten paskolos ir pigesnės, ir paprasčiau jas gauti.

Bankų klientai atakuojami melagingomis trumposiomis žinutėmis, raginančiomis spausti netikrą nuorodą.

Kabulo centre prie didžiausios Afganistane karinės ligoninės sprogo dvi bombos, žuvo mažiausiai 25 žmonės, 50 sužeista.

Australijos premjeras nepatvirtina, bet ir neneigia, kad nutekino spaudai privačią žinutę iš Prancūzijos prezidento, gindamasis nuo Emanuelio Makrono kaltinimo melu.

Apie tarėjų atsiradimą kalbama jau keletą metų. Prieš porą metų seime buvo registruoti projektai, apibrėžiantys, kokiose bylose jie galėtų dalyvauti, kas tarėjais galėtų tapti.

Vietoje vaistų – į muziejų. Per pandemiją padidėjęs streso ir nerimo lygis visuomenėje skatina ieškoti būdų, kaip juos įveikti. MO muziejus Vilniuje savivaldybei ir Vyriausybei pasiūlė į sveikatos priežiūros sistemą integruoti apsilankymą muziejuose. Sveikatos apsaugos ministerija sako – ne prieš.

Pergalių kelio Eurolygoje vis dar nerandantis Kauno „Žalgiris“ tęsia sudėties pokyčius. Kauną palieka Emmanuelis Mudiay.

Domantas Sabonis vėl buvo ryškiausia Indianos „Pacers“ klubo žvaigždė. Lietuvis svariausiai prisidėjo prie to, kad komanda atsitiestų po keturių pralaimėjimų iš eilės.

Kazanėje prasidėjo Europos plaukimo čempionatas trumpajame (25 m) baseine. Rytinėje atrankoje puikiai pasirodė Tokijo olimpinių žaidynių dalyvė Kotryna Teterevkova.

Orai.

Ved. Eglė Bučelytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau