Sportas. Orai. Pasaulio plaukimo taurės etape Katare Rapšys iškovojo antra sidabro medalį

Katare vykstančiame pasaulio plaukimo taurės etape Danas Rapšys iškovojo antrą sidabro medalį. Šiandien panevėžietis finišavo antras 200 metrų kompleksinio plaukimo rungtyje.

Olivija Baleišytė tęsia kovą Prancūzijoje vykstančiame pasaulio dviračių treko čempionate. Vakar atkrintamosiose lenktynėse 5-tą vietą užėmusi panevėžietė šiandien varžosi daugiakovėje.

Įspūdingą pergalę Maskvoje vykstančiame Kremliaus taurės turnyre iškovojo Ričardas Berankis. Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas nugalėjo 51 pasaulio raketę ir iškopė į pusfinalį.

Kauno „Žalgiris“ – vienintelė Eurolygos komanda, liekanti be pergalių. Iššvaistę 16-kos taškų persvarą, kauniečiai 73:75 turėjo pripažinti kito autsaiderio, sezoną taip pat pradėjusio 4 pralaimėjimais iš eilės, Miuncheno „Bayerno“ pranašumą.