VSAT skelbia vaizdinę medžiagą: praėjusią naktį į Lietuvą nebuvo įleista neteisėtų migrantų grupė

LRT.lt

2021.10.22 13:20

VSAT dalinasi filmuota medžiaga, kurioje užfiksuota, kaip praėjusią naktį į Lietuvą buvo neįleista 10 neteisėtų migrantų grupė. Draudžiamoje vietoje sieną iš Baltarusijos jie kirto Ignalinos rajone ir iškart buvo sulaikyti pasieniečių.

Vadovaujantis rugpjūčio 2 d. vidaus reikalų ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo sprendimu „Dėl masinio užsieniečių antplūdžio pasienio ruožo teritorijose prie Lietuvos Respublikos valstybės sienos su Baltarusijos Respublika valdymo ir valstybės sienos apsaugos sustiprinimo“ migrantai buvo neįleisti į Lietuvą ir turėjo grįžti į šalį, iš kurios neteisėtai atėjo.

Anot VSAT išplatinto pranešimo, pagalbos jiems nereikėjo. Užsieniečiai buvo tinkamai apsirengę. Jie nesipriešino ir nekonfliktavo, kai pasieniečiai informavo apie neįleidimą.

Iš viso nuo rugpjūčio pradžios VSAT pareigūnai į Lietuvą neįleido 4353 neteisėtų migrantų, neleistinose vietose bandžiusių patekti iš Baltarusijos (vidurnakčio iš ketvirtadienio į penktadienį duomenys).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau