Laba diena, Lietuva. Ką keis nauji ribojimai dėl vaistinių ploto?

Gydytojai apie augantį vaikų sergamumą COVID-19: labiausiai serga tie, kurių tėvai nepasiskiepiję

Praėjusią parą Lietuvoje patvirtintas 3331 COVID-19 atvejis – daugiausia šiais metas. Vienas pagrindinių židinių išlieka mokyklos. Kaip koronavirusu serga vaikai ir ar reikėtų riboti jų mokymąsi mokykloje? Pokalbis su Kauno klinikų Vaikų ligų klinikų vadovu prof. Rimantu Kėvalu ir Santaros klinikų Vaikų infekcinių ligų skyriaus vedėja Inga Ivaškevičiene.

Vaistinių atstovai naujus ploto ribojimus laiko neapgalvotais: eilės tik ilgės

Nuo penktadienio vaistinėse, kur įeiti nereikia galimybių paso, vienam pirkėjui turės skirti 30 kv. m. Apie tai – kolegė Aistė Valiauskaitė.

La Palmos salą po ugnikalnio išsiveržimo aplankęs Algis Kriščiūnas: viskas tarsi nubarstyta juodu smėliu

Kanarų La Palmos saloje jau kelias savaites veržiasi ugnikalnis. Šioje saloje apsilankė ir menininkas Algis Kriščiūnas, kuris įamžino gaivališką gamtos jėgą fotografijose.

Meta iššūkį Orbanui: Vengrijos opozicija susivienijo ir išsirinko bendrą lyderį

Vengrijos opozicija vienijasi prieš ministrą pirmininką Viktorą Orbaną. Praėjusią savaitę šešių viso politinio spektro partijų rėmėjai išrinko bendrą kandidatą, mesiantį iššūkį valdantiesiems. Tai – Peteris Marki-Zay`us. Kviečiame pasižiūrėti išsamiau.

Plaučių vėžys – dažna ir klastinga liga: gydytojas pataria, į ką būtina atkreipti dėmesį

Gydytojai pastebi, kad mirtingiausias vėžys – plaučių – dažnai yra neįvertinamas, bijant medikų priekaištų dėl rūkymo. Kodėl svarbu susirūpinti laiku? Apie tai kalbamės su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesoriumi Mariumi Žemaičiu.

Žmogaus teisių organizacijos nepritaria pabėgėlių iš Sirijos grąžinimui namo: teigia, kad šalis nesaugi

Danijai ir Švedijai pradedant atgal į Siriją siųsti pabėgėlius, žmogaus teisių organizacijos teigia, kad šalis dar nėra saugi. Pokalbis su užsienio naujienų redaktore Indre Urbaite.

Keliaujantis Aristavėlės dvaras su dvariška kultūra kviečia susipažinti per įvairius potyrius

Lietuvos liaudies buities muziejuje esantis Aristavėlės dvaras ruošiasi į kelionę, kurioje aplankys dešimt Lietuvos pakraščiuose esančių regionų ir dvi bendruomenes Norvegijoje. Keliaujantis dvaras kelia tikslą su dvarų kultūra supažindinti pasitelkus skirtingus pojūčius. Apie tai, kaip atrodė dvarų gyvenimas, kuo kvėpinosi dvariškiai ir kokius patiekalus ragavo, domisi Kristina Karlonė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau