Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis I d. Muzikantams gatvėje – atranka: Paryžiaus metro koncertuoti gali ne kiekvienas

Kartu su Richardu Jonaičiu šiandien LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ ima operos solistė Jomantė Šležaitė-Paukštė, neseniai pradėjusi dalyvauti „Šok su žvaigžde“ projekte. Apie įtemptą gyvenimą ir nenorą vėluoti, kelią į operą ir šokius – pokalbyje.

Kaip ir kiekvieną šeštadienį, kviečiame jus pasiklausyti gero kino, muzikos ir knygų rekomendacijų. Atsitraukęs nuo repeticijos, jomis šį rytą su jumis dalijasi aktorius, knygos autorius ir muzikantas Marius Repšys.

Tęsdami „Šok su žvaigžde“ temą, šį rytą kalbiname šokėjus Rafal Narkevič ir Melisą Valinovič – kaip vienuose namuose sekasi sutarti dviem skirtingų porų atstovams ir apie tai, ar dar kartą ryžtųsi dalyvauti projekte, pasakoja jie patys.

Vaikų globos namuose besiglaudžiantys vaikai sparčiai ieško globojančių šeimų, kad kuo mažiau laiko reikėtų leisti institucijose ir jie galėtų patirti šeimos gyvenimą. Apie įvaikinimo procesą pasakoja Globos centrų įveiklinimo projekto vadovė Rugilė Ladauskienė.

Naujas žaidimas, nuo šiol turintis ir pasaulio čempionatą, galbūt taps ir jūsų laisvalaikio dalimi. Inventorius labai paprastas – tereikės balionėlio.

Apie teigiamą ir neigiamą garso poveikį žinome kiekvienas, tačiau kaip atrodo muzikos terapija? Apie nuo seno naudotą garso galią, pritaikytą šiuolaikinei terapijai, pasakoja muzikos terapeutė Diana Gečė.

Kaip ir dažną savaitgalio rytą, reporterė Audra Avižiūtė keliauja po Vilniaus kultūrinius renginius. Pirmoji jos stotelė – paroda „ArtVilnius21“.

Rubrikoje „Kas toliau?“ – pokalbis su dviem jaunais žmonėmis, kurie dalyvavo projekte „Afrika nėra šalis“ ir dvi savaites viešėjo Ugandoje. Apie tikslus ten nuvykti bei savo ateities planus pasakoja jaunieji žurnalistai Julija Stankevičiūtė ir Arnas Rasimavičius.

Magija praskaidrintų ne vieno rytą – šį kartą apie tai kalbiname iliuzionistą Justiną Malinauską, kuris pasakoja svajojantis apie viešų magijos triukų pasirodymų išpopuliarinimą. Kokius proto žaidimus surengia iliuzionistas – pamatykite patys.

Ne visuose miestuose kas panorėjęs gali muzikuoti gatvėje. Kviečiame jus į kasmetinę muzikantų atranką. Joje varžomasi dėl galimybės koncertuoti Paryžiaus sostinės metro.

Ved. Richardas Jonaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau