Žinios. Daugėja prašančių paramos maistu: kylant energijos kainoms poreikis dar labiau augs

Brangsta ir benzinas, ir dyzelinas – degalinių ir valdžios atstovai sako, kad taip yra dėl pasaulyje brangstančios naftos bei pripažįsta, kad tai dar ne pabaiga.

Norvegijos policija skelbia, kad penkis žmones lanku ir strėlėmis vakar vakare nužudęs 37-erių Danijos pilietis buvo įtariamas dėl radikalizavimosi ir atsivertė į islamą.

Pradedama dalyti priešpaskutinė šiemet europinė parama maisto produktais.

Klaipėdos jūros krovinių kompanija „Klasco“ žada skųsti aplinkosaugininkų draudimą nuo spalio 20-osios krauti palaidą geležies rūdą. Tyrimas nustatė, kad dalelės plačiai sklinda už bendrovės teritorijos ir teršia gyventojų namus.

Latvijoje šiandien fiksuotas per parą užregistruotų naujų COVID-19 atvejų skaičius yra didžiausias nuo pandemijos pradžios – 2236.

Europos Komisijos narė, atsakinga už vidaus reikalus, nurodė iškviesti Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos nuolatinius atstovus Europos Sąjungoje dėl padėties pasienyje su Baltarusija.

Seime šiuo metu svarstoma, ar dekriminalizuoti disponavimą nedideliu narkotinių medžiagų kiekiu.

Ne kartą Lietuvos metų sportininke tapusi, aukščiausius apdovanojimus pasaulio ir Europos čempionatuose iškovojusi treko dviratininkė Simona Krupeckaitė apsisprendė – šis sezonas – paskutinis.

Šiauliuose pradedamas bandomasis maisto atliekų rūšiavimas. Prie jo prisijungė tūkstantis namų ūkių.

Jungtinės Karalystės sosto įpėdinis ragina turtuolius, besivaržančius kosminėmis programomis, verčiau pasirūpinti Žemės ateitimi.

Ved. Ignas Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau