Žinios. Transplantacijos biuras siūlo keisti donorystės sutikimo modelį taikant numanomą sutikimą

Seimas svarstys tik valdančiųjų siūlymus dėl 100 eurų dydžio išmokų skyrimo 75-erių metų ir vyresniems gyventojams, kurie skiepysis nuo koronaviruso.

Prie sienos su Baltarusija apgręžtas 121 migrantas. Į Lietuvą neįleistas nė vienas. Šis skaičius didžiausias nuo rugpjūčio 25-osios.

Valdantieji išėmė iš Seimo darbotvarkės projektą, kuris Vytautui Landsbergiui suteiktų buvusio Valstybės vadovo statusą.

Transplantacijos biuras siūlo keisti dabartinį donorystės modelį. Daugelyje Europos šalių taikomas „numanomo sutikimo“ modelis, kai galimais donorais laikomi visi pilnamečiai, nepaprieštaravę raštu.

Seimo opozicijos atstovai sako avansu palaikantys valdančiųjų parengtas Konstitucijos pataisas dėl tiesioginių mero rinkimų.

Europos Sąjungos lyderiai, atvykę į viršūnių susitikimą su Ukrainos prezidentu, žada padėti Ukrainai apsirūpinti dujomis, kai Rusija mažina tiekimą.

Talibano atstovai surengė pirmąsias derybas su bendra Jungtinių Valstijų ir Europos Sąjungos delegacija, siekdami gauti pagalbos ir išvengti ekonominio kracho.

Teksaso gubernatorius uždraudė valstijoje reikalauti privalomo skiepijimosi, kritikuodamas Joe Bideną dėl gąsdinimo.

Naujasis Kauno „Žalgirio“ treneris Jure Zdovcas surengė pirmąją spaudos konferenciją.

Kalbų kursus siūlančios įmonės teigia pastebinčios išaugusį susidomėjimą korėjiečių kalba.

Orai.

Ved. Eglė Matonienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau