Panorama. „Valstiečiai“ premjerei grasina interpeliacija (su vertimu į gestų k.)

Vyriausybei adresuojama vis daugiau kritikos. Opoziciniai valstiečiai-žalieji prabilo, kad dėl kelių ministrų veiklos atsakomybę turėtų prisiimti pati premjerė ir žada jai rengti interpeliaciją.

Sveikatos apsaugos ministerija skatins savivaldybes, kad šios greičiau skiepytų senjorus.

Latvijoje sparčiai kylant susirgimų COVID-19 kreivei ir šiandien bei vakar užfiksavus antrą pagal dydį dienos užsikrėtimų skaičių per visą pandemiją, ligoninės dėl išaugusio krūvio nebegali priimti visų pacientų.

Seimo kontrolieriaus ataskaitoje konstatuojama, kad Lietuva pažeidė konvencijos prieš kankinimus nuostatas.

Vilkaviškio savivaldybė tikisi kompensacijos iš Vyriausybės dėl uždarytos suaugusiųjų mokyklos buvusiuose pataisos namuose.

Lenkijos konstitucinis tribunolas paskelbė jau keturis kartus atidėtą ir didžiausią iki šiol Briuselio bei Varšuvos santykių krizę galintį sukelti sprendimą.

Austriją sudrebino vyriausybę nuversti ir, blogiausiu atveju, net šalies kanclerį Sebastianą Kurcą už grotų pasiųsti galintis skandalas.

Bulgarijos policija dėl jautrios informacijos ir tam tikrų medžiagų dingimo iš ginklų gamyklos sulaikė joje dirbusius du Lietuvos ir vieną Rusijos pilietį.

Rugsėjį išmokėtos paskutinės subsidijos verslui už prastovose buvusius darbuotojus – parama buvo mokama nuo karantino pradžios.

Prasidėjo projektas LRT girdi. LRT portale galite siūlyti žurnalistams temas.

Vokietijoje trys partijos pirmą kartą susirinko derėtis dėl naujos valdžios. Socialdemokratai, žalieji ir liberalai kalbėjosi 7-ias valandas ir derybas tęs pirmadienį.

Nobelio literatūros premija paskirta 72-ejų rašytojui Abdulrazakui Gurnai.

Kuršių marių ir priekrantės žvejai bei prekybininkai ieško būdų, kad šviežia žuvis būtų dažnesnė ne tik ant pamario, bet ir didmiesčių gyventojų stalo.

Ved. Eglė Bučelytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau