Svarbi valanda. Ar kainų augimas paskatins lietuvius pereiti prie atsinaujinančių energijos išteklių?

Mauricas apie leidimą dalį šildymo sumos padengti vėliau: be reikalo kuriamas biurokratinis aparatas, augimas ne toks didelis

Brangesnio šildymo sezonas rytoj pradedamas ir Vilniuje. Sostinės valdžia siūlo dalį kainos augimo leisti apmokėti vėliau. Tikėtina, ir brangiau. Ar dujų kainų šokas paskatins ne tik Vilnių, bet ir visą šalį įgyvendinti užsibrėžtas ambicijas visiškai pereiti prie atsinaujinančių energijos išteklių?

Laidos svečias – Vilniaus savivaldybės vicemeras Valdas Benkunskas.

Neraminanti statistika: per pandemiją smarkiai padaugėjo antisemitinio turinio, ES žada su tuo griežtai kovoti

Per pandemija internete smarkiai padaugėjo antisemitinio turinio. Neapykantos išpuolių Prancūzijoje registruota septynis, Vokietijoje – trylika kartų daugiau. Beveik keturi iš dešimties Europos Sąjungoje gyvenančių žydų nesijaučia saugūs Bendrijoje. Ši žada su tuo kovoti. Ar numatyti konkretūs veiksmai?

Laidos svečias – VDU istorikas Linas Venclauskas.

Grumbinas apie nesibaigiančias nacionalinio stadiono statybas: pinigų padėta tiek, kad Vilniuje galėtume turėti 3-4 stadionus

Amžiaus statyboms – nauja galimybė pajudėti iš mirties taško: Vilniaus taryba pritarė nacionalinio stadiono koncesijos sutarčiai. Vertė – 150 milijonų eurų. Kaune – panašių aukščiausių standartų ir vietų – atsieis dešimt kartų pigiau ir atidarymas planuojamas kitąmet. Ar Lietuvoje reikia dviejų stadionų?

Laidos svečias – LRT sporto žurnalistas Ramūnas Grumbinas.

Ved. Rasa Tapinienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau