Labas rytas, Lietuva I d. Kaip pasirengti šildymo sezonui ir sumažinti išlaidas?

Iš senovės atėjusi subtili bendravimo forma – gėlės: kai kurios rūšys reiškė ir piršlybas

Ši kalba skaičiuoja šimtus, o gal ir tūkstančius metų. Neabejoju, kad ne kartą ir patys esate ja pasinaudoję artimuosius ar pažįstamus sveikindami įvairiomis progomis. Gėlių kalba – tai žmonijos istorijos ir kultūros atspindys, apie kurį daugiau – reportaže.

Papuošalai iš paukščių plunksnų: sunkiausia darbo dalis surasti pačias plunksnas

Dovana nuo paukščio, esančio danguje – taip apie plunksnas sako kaunietė Lina Kačerauskienė. Kalba apie jas su švelnumu ir dėmesiu, mat būtent iš plunksnų ji kuria papuošalus. Spalvinga ir plunksnuota pažintis – „Portreto“ skiltyje.

Naujoji Zelandija nebesieks „Nulio užsikrėtimų“: strategija pakeista dėl delta atmainos

Naujoji Zelandija paskelbė keičianti pandemijos valdymą ir pradės leisti koronavirusui plisti, užuot siekusi nulio užsikrėtimų. Pusantrų pandemijos metų ji izoliavosi ir siekė viduje visiškai pašalinti virusą, mirė tik 27 žmonės. Bet delta atmainos nebestabdo net ir užsidarymas, tad, premjerė skelbia perėjimą prie pandemijos valdymo vakcinomis, jau įprasto kitur. Prieš kelias valandas suvaržymai sušvelninti Oklande, nors virusas ten plinta. Sprendimą dalis sveikina, bet daugelis kritikuoja, esą vyriausybė saugumą iškeičia į nežinomybę.

Knygų apžvalga su dr. Jūrate Čerškute

Literatūrą apžvelgia literatūros kritikė dr. Jūratė Čerškutė.

Kol saulėta, paruoškite savo būstus žiemai: specialistai dalinasi patarimais, kaip sutaupyti ir išvengti gaisrų

Kaip pasirengti šildymo sezonui? Patarimais dalijasi PAGD priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininkas Aurimas Gudžiauskas ir Vilniaus daugiabučių administratorių asociacijos prezidentas Sigitas Čirba.

Ved. Richardas Jonaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau