(Ne)emigrantai. Neįtikėtina Mindaugo karjera Barselonos krepšinio klube, modelio šlovės sulaukusi Aušra ir įžymybių trenere tapusi Andrea

Pavargusi nuo populiarumo dainininkė Andrea pabėgo į Londoną: čia šlovė iškart nepasitiko – darbą pradėjo užkandinėje

1996 – 1999 metais Andrea buvo tarp ryškiausių Lietuvos popmuzikos žvaigždžių. Tik tada dar vadinosi tėvų duotu Andros vardu. Šešiolikmetė mergina dainavo tarp jaunimo ypač populiarioje grupėje „Mink taką“, o muzikos apžvalgininkai jai prognozavo svaiginančią atlikėjos karjerą. Komplimentų ir gerbėjų dovanų jaunutė mergina gaudavo tiek daug, kad nepavyko išvengti žvaigždžių ligos. Tačiau galiausiai nusprendė, kad jos širdis trokšta visai ne šlovės Lietuvoje, o gyvenimo tuo metu sunkiai pasiekiamoje Anglijoje.

Barselonos krepšinio klubo gydytojas Mindaugas: kas vyksta už aikštelės ribų, nežino net mano šeima

Barselonos sporto klubas – tai milžiniška organizacija, kuriai priklauso ne viena sporto komanda. Tarp jų – Barselonos futbolo klubas su didžiausiomis žvaigždėmis ir krepšInio klubas, treniruojamas lietuvio Šarūno Jasikevičiaus. Šiuo metu Mindaugas yra vienas iš krepšnio klubo gydytojų.

Aušra šiandien gerai apmokamas modelis Italijoje: kad tai pasiektų, turėjo pasiduoti stereotipams – persidažyti plaukus šviesiai

Aušra Belickaitė jau dvylika metų sėkmingai dirba modeliu – ji dalyvauja madų pristatymuose, pozuoja pripažintiems fotografams, o socialiniuose tinkluose turi jau beveik 50 tūkstančių sekėjų. Aušros istorija stipriai skiriasi nuo daugumos manekenių, kurias tiesiog pastebėjo gatvėje ir pasiūlė darbą. Jos gyvenimas Milane prasidėjo ne nuo podiumų ar fotosesijų, o nuo darbo fabrike.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau