Labas rytas, Lietuva I d. Kokių orų tikėtis artimiausią savaitę?

Visas įmanomas profesijas išbandžiusi lėlė Barbė pristatyta naujame amplua – astronautės Samanthos Christoforetti

Lėlę Barbę matėme visokią – ir besideginančią paplūdimyje, ir gydytoją, taip pat – dainininkę, burtininkę, vairuotoją ar mokytoją. Kompanija pristatė ir lėles, sukurtas kaip žinomus žmones – Elvį Presley, Dolly Parton ar Madonną. Minint pasaulinę kosmoso savaitę, pristatoma ir dar viena, italų astronautę Samanthą Christoforetti vaizduojanti lėlė, kuri jau išbandė ir nesvarumo būseną.

Ryto klausimas. Kuris aktorius pats pirmas suvaidino Jamesą Bondą?

1962-aisiais šią dieną pristatytas pirmasis filmas apie agentą 007 – „Daktaras Ne“. Filmas susilaukė tiek daug sėkmės, kas tęsinys po tęsinio vos prieš kelias dienas pristatyta jau 25-oji juosta. Jamesą Bondą įkūnijo ne vienas žinomas aktorius, tad šįryt klausiame, kuris buvo pirmasis?

Svajonių interjerą sukūrusi dizainerė įsitikinusi – jaukumas, grožis ir balansas atsiranda, kai visumą sudaro tūkstančiai detalių

Jaukumas, grožis ir balansas atsiranda, kai į vieną visumą suvedama tūkstančiai detalių. Taip teigia interjero dizainerė Šarūnė Šaltenė, šiandien palydėsianti į vieną iš naujų darbų, kurį, beje, nemažai įkvėpė gamta ir pajūrio smėlis.

Meteorologas: artimiausią savaitę orai išliks šilti, bet neapsieisime ir be stipraus vėjo

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ studijoje – meteorologas Silvestras Dikčius. Kokie orai laukia artimiausiomis dienomis?

Viktorija Prėskienytė-Diawara apie naują savo knygą: gyvenimo istorijos, kurios sutilpo į dvylika įspūdingų pasakojimų

„Rytas su knyga“ rubrikoje – knygos „12 pasakojimų apie vieną gyvenimą“ autorė Viktorija Prėskienytė-Diawara. Ji žiūrovams pristatys savo kūrinį, kuriame – sukrečiantys prisiminimai ir netikėtos išpažintys

Specialistė priminė, kaip taisyklingai dėvėti kaukes

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – vyriausioji epidemiologė Loreta Ašoklienė. Ji studijoje atsako į svarbiausius žiūrovų klausimus bei primins, kodėl kaukės svarbios, suvaldant COVID-19 pandemiją, paaiškins, kaip jas dėvėti taisyklingai.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau