Labas rytas, Lietuva II d. Prasideda Eurolyga: kaip ji vyks pandemijos sąlygomis?

Prasideda Eurolyga: į sales galės grįžti ir žiūrovai

Didysis Europos krepšinio gerbėjų laukimas baigėsi – šią savaitę prasideda naujas Eurolygos sezonas. Startas bus duotas jau šiandien. Šiemet jau ir žiūrovai galės grįžti į sales. Plačiau – pokalbis su LRT sporto žurnalistu Pauliumi Cubera.

LRT KLASIKOS gimtadienis: kviečia švęsti kartu MO muziejuje
Rugsėjo 30 dieną LRT KLASIKA savo klausytojus kviečia į MO muziejų, kuriame susirinkusiųjų bei LRT KLASIKOS radijo klausytojų ir žiūrovų laukia speciali pokalbių laidų bei muzikinių pasirodymų programa. Šventinės programos pagrindinė tema – pokyčiai.

Parodoje – Lietuvos meno pasaulis 1985–1995 m.

Ar pagalvojus apie 9-ojo dešimtmečio pabaigą ir 10-ojo dešimtmečio pradžią jums galvoje ima skambėti grupės „Antis“ dainos? O prieš akis iškyla Šarūno Saukos darbai? Kviečiame nusikelti į nostalgišką dešimtmetį nuo 85-ųjų iki 95-ųjų ir pasižvalgyti, kaip menas keitė visuomenę ir visuomenė keitė meną.

Tvarų gyvenimą propaguojanti Simona: supratau, kad mylėti Žemę reikia veiksmais

Siekdami tausoti gamtą, jauni žmonės vis labiau perima tvarios gyvensenos idėjas ir keičia kasdienius įpročius, taip atrasdami naujų hobių. Viena jų - aktyvistė Simona, ekologiškai gyventi pradėjusi būdama dvylikos. Išsamiau - reportaže.

Apie nepagražintą miestą – juodu tušu: gražu ne vien tai, kas nudailinta

Grožėtis kiekviena smulkmena, kiekvienu nenudailinto miesto centimetru – taip geba grafikas Bernardas Burba, savo piešiniuose vaizduojantis miesto fragmentus, kurie dažnam nepastebimi ir juo labiau – nevertinami.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau