Labas rytas, Lietuva I d. Kas yra rudeninė depresija ir kaip jos išvengti?

Kino naujienos. Kortas skaičiuojantis lošėjas, profesionalus sukčius Tedis ir motinos pomirtinius norus vykdantis Lifas

Įsibėgėja kino festivalių sezonas – prie didžiųjų ekranų buriasi dokumentinio kino gerbėjai, taip pat laukia istorija apie kortas skaičiuojantį pokerio lošėją, profesionalų sukčių Tedį ir keistus motinos pomirtinius norus vykdantį Lifą. Plačiau – pasakojime.

Menininkas Eigirdas Scinskas sapnų vaizdinius perkėlė į paveikslus – naujoje parodoje „Free Dreams“

Jeigu šiąnakt sapnavote ką nors keisto – neišsigąskite. Gal savo mintis verta paversti paveikslais? Bent jau tokius darbus naujoje savo parodoje „Free Dreams“ pristato abstrakčių paveikslų kūrėjas Eigirdas Scinskas. Užsukime pasižvalgyti po galeriją, bet į paveikslus kviečiame žiūrėti iš arti – antraip galima pastebėti ne visas detales.

Neįprastų atrakcijų išsiilgę klaipėdiečiai jau 5 kartą renkasi į klaviatūrų mėtymo čempionatą

Ar esate kada sviedę klaviatūrą? Sakysite, nebent iš pykčio nepavykus įvykdyti kokios nors užduoties, o štai Klaipėdoje klaviatūros mėtomos it diskai olimpinėse žaidynėse.

Ryto klausimas. Koks Fitzgeraldo garsus romanas buvo ekranizuotas 2013 m. Holivude?

Prabėgo 125 metai, kai gimė Jungtinių Valstijų rašytojas Francis Scott`as Fitzgeraldas. Koks jo romanas buvo ekranizuotas 2013 m.. Holivude?

Specialisto patarimai: kas yra rudeninė depresija ir kaip jos išvengti?

Kas yra rudeninė depresija ir dėl kokių priežasčių ji kyla? Klausimas, į kurį LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovams atsako Kauno klinikų psichiatras Algirdas Jaras.

Savanorės atskleidė nuotaikas migrantų stovyklose: baimė dėl nežinomybės tvyro ore

Kaip pabėgėlių stovyklos atrodo iš arti? Geriausiai tai žino jose dirbantys savanoriai. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su Raudonojo kryžiaus savanorėmis Aiste Bakanauskaite ir Uršule Sadauskaite.

Pasivaikščiojimus keičia į šokius ir šunų sporto sales: jose keturkojai tempia svorius ir mankštinasi bėgdami ant bėgimo takelio

„Sportuoti svarbu ne tik žmonėms, bet ir augintiniams“, – sako šunų sporto entuziastai. Įprastus pasivaikščiojimus gamtoje kai kurie keturkojų savininkai keičia į šokius su šunimis arba šunų sporto sales, kuriose keturkojai tempia svorius ir mankštinasi bėgdami ant bėgimo takelio.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau