Radijo byla. Su kokiais iššūkiais susiduria tikrinantieji galimybių pasą?

Radijo byla

2021.09.21 14:05

Radijo byla. Su kokiais iššūkiais susiduria tikrinantieji galimybių pasą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Ką būtina su būsimu darbdaviu aptarti darbo sutartyje? Kodėl ji tokia svarbi? Viskas, ką reikia žinoti įsidarbinant.

Antra savaitė, kai kai kurių parduotuvių, paslaugų ir pramogų vietų durys užsivėrė neturintiems galimybių paso. Naujoji tvarka sukėlė gausybę prieštaringų vertinimų. Su nepatenkintųjų nauja tvarka priekaištais ir net fiziniu pasipriešinimu pirmiausiai susidūrė galimybių paso tikrintojai ir prekybos centrų apsaugos darbuotojai. Kokios prekybos centruose dirbančių apsaugos darbuotojų teisės ir pareigos? Ką jie gali ir ko ne?

Specialiųjų tyrimų tarnyba pristato naują elektroninę antikorupcinio švietimo mokymo platformą. Ji parengta bendradarbiaujant su Lenkijos Centriniu kovos su korupcija biuru.

Laidoje dalyvauja: Advokatų kontoros „ILaw Lextal“ partneris, advokatas dr. Vilius Mačiulaitis, bendrovės „Apsaugos komanda“ generalinis direktorius Algis Iljeitis, Specialiųjų tyrimų tarnybos direktoriaus pavaduotojas Egidijus Radzevičius

Ved. Artūras Matusas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Kaip elgtis gavus pirmąjį šaukimą į teismą arba antstolio raginimą? Ką derėtų žinoti apie pirkimo pardavimo sutartis, savo teises susidūrus su pareigūnais ar kelią tvora užtvėrusiu kaimynu? Teisininkų patarimai pačiose įvairiausiose gyvenimiškose situacijose. Laida transliuojama antradieniais 14.05 val.

Kiti laidos epizodai

Radijo byla

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.