Labas rytas, Lietuva I d. Netradicinis spektaklių stebėjimas Panevėžyje

Netradicinis spektaklių stebėjimas Panevėžyje: įrengtas plaukiojantis muzikinis šviesų ir projekcijų fontanas Panevėžyje unikali galimybė spektaklius stebėti ant vandens. Čia įrengtas plaukiojantis muzikinis šviesų ir projekcijų fontanas, kuris leis stebėti įspūdingus vaizdus tiek dieną, tiek vakare. Toks fontanas vienintelis ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

Filmų premjeros: nuo pasaulį pavergusio lietuvių „Šuolio“ iki ankstyvojo kino „Pirmoji banga“ naujienų
Pasaulį pavergęs lietuvio šuolis, ypatingomis galiomis apdovanotasis Polas, animacinis ponas kūdikis ir nebylųjį kiną prisiminti kviečiantis festivalis – tiek daug visko laukia didžiuosiuose kino ekranuose, o plačiau pasakoja ir išsirinkti padeda LRT reporterė Audra Avižiūtė.

Rubrikoje „Kalendorius“ minima kantri muzikos diena: kurioje šalyje gimė šis įsimintinas žanras? Pasaulyje šiandien minima kantri muzikos diena. O jums teks pasakyti kokioje šalyje atsirado šis muzikos žanras?

Karjeros mokymų lektorė apie netobulumą: suvokus savo apribojimus, gali siekti prasmingo gyvenimo Karjeros mokymų lektorė Janina Sabaitė-Melnikovienė ir psichoterapeutas Julius Neverauskas apie tai, kaip priimti savo netobulumą.

Gydytoja apie pacientų saugą Lietuvos ligoninėse: pranešti apie klaidas vis dar nėra įprasta
Pacientų organizacijų atstovų tarybos pirmininkė Vida Augustinienė ir Kauno klinikų gydytoja anesteziologė reanimatologė Vilma Traškaitė-Juškevičienė apie pacientų saugą ligoninėse.

Mamontovas pristato pandeminiu laikotarpiu sukurtą albumą „Paleisk“: tai asmeninių patirčių dienoraštis Šiandien visose skaitmeninėse platformose pasirodo naujas 21-asis atlikėjo Andriaus Mamontovo albumas „Paleisk“ . Užuot rengęs albumo pristatymą A. Mamontovas nusprendė albumo įrašą gerbėjas pristatyti kiek neįprastu būdu.

Laida baigiama socialinių tinklų apžvalga.
Ved. Richardas Jonaitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau