Svarbi valanda. Skvernelio politinės skyrybos, revakcinacija, naujojo LKF vadovo paskyrimas

Skvernelis apie atsiskyrimą nuo LVŽS: nesinori dalyvauti skaldymo ir konfliktų kūrimo politikoje
Saulius Skvernelis subūrė savo frakciją. Ji vadinsis Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“. Buvęs premjeras sako, kad nebenori dalyvauti skaldymo ir konfliktų skatinimo politikoje. Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis naujos frakcijos kūrimą vadina išdavyste.

Medikė apie revakcinaciją: trečioji dozė gali suteikti ilgalaikį imunitetą, tačiau nežinome ar jos užteks
Nuo šiandien pradėtas skiepijimas sustiprinančia trečia vakcinos doze. Pirmieji ją gaus sveikatos apsaugos sistemos ir globos įstaigų darbuotojai bei vyresni nei 65-erių metų asmenys. O vėliau papildomu skiepu galės pasiskiepyti visi gyventojai.

Pratybų „Zapad“ grėsmės
Penktadienį Rusijoje ir Baltarusijoje prasidės pratybos „Zapad“. Lietuvos užsienio reikalų ministras sako, kad jos didesnės nei prieš ketverius metus ir didėja provokacijų grėsmė. Tiesa krašto apsaugos ministras ramina – provokacijos galimos ir ne per pratybas, o baimės skleidimas – tai pratybų dalis. Stebėti pratybų į Baltarusiją vyks ir iki 3-jų stebėtojų iš Lietuvos.

Akcija Baltarusijos politiniams kaliniams išlaisvinti
Baltarusijos žmogaus teisių centras „Viasna“, minėdamas metus nuo pirmųjų savo bendradarbių sulaikymo, skelbia kampaniją „Free viasna“. Ji skirta žmogaus teisių gynėjams ir kitiems politiniams kaliniams Baltarusijoje išlaisvinti.

Sporto žurnalistas apie naujojo LKF vadovo paskyrimą: Gedvilui labai padėjo pažintys Lietuvos krepšinyje
Lietuvos krepšinio federacijai artimiausius ketverius metus vadovaus Vydas Gedvilas. Buvęs Seimo pirmininkas ir Europos čempionate triumfavusios Lietuvos moterų rinktinės treneris pakeis dešimtmetį prezidento postą užėmusį Arvydą Sabonį.

Ved. Deividas Jursevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau