Žinios. Vis daugiau šiuo metu Lietuvoje esančių migrantų savanoriškai nori grįžti į kilmės šalis

Vis daugiau šiuo metu Lietuvoje esančių migrantų savanoriškai nori grįžti į kilmės šalis.

Vienai Baltarusijos protestų lyderių Maryjai Kalesnikavai – Baltarusijos teismas skyrė 11 metų įkalinimo bausmę.

Po šeštadienį vykusių „Kaunas Pride“ eitynių policija sulaikė 22 žmones, surašė 16 administracinių nusižengimų protokolų ir pradėjo penkis ikiteisminius tyrimus.

Teismas nestabdo Vilniaus savivaldybės sprendimo neleisti rugsėjo 10-ąją organizuoti mitingo prie Seimo. Tai reiškia, kad „Šeimų sąjūdžio“ organizuojamas mitingas prie parlamento negalės vykti.

Vilniuje viešintis Lenkijos užsienio reikalų ministras Zbignevas Rau sako, kad Kinijos spaudimas Lietuvai dėl jos ryšių su Taivanu nepriimtinas, tačiau pareiškė, kad Taivanas yra Kinijos dalis, todėl Varšuvoje yra ne diplomatinė, o kultūrinė ir ekonominė Taivano atstovybė.

Šalies ligoninėse daugėjant COVID-19 pacientų, situacija blogėja ir Santaros klinikose Vilniuje.

Valdžią Afganistane prieš tris savaites užgrobęs Talibanas skelbia, kad užėmė paskutinę besipriešinusią provinciją. Nacionalinis frontas kovotojų kalbų nepripažįsta – tvirtina, kad kova dar tęsiasi.

Kardifo universiteto tyrėjai atskleidė, kad į žinomų Vakarų naujienų svetainių skaitytojų komentarų skiltis įsiskverbę prorusiški troliai siekia manipuliuoti viešąja nuomone.

Eidamas 68-uosius Jungtinėse Valstijose mirė juvelyras Aleksandras Šepkus.

Atnaujintoje tarptautinėje Raudonojoje knygoje mokslininkai įspėja, kad dėl klimato kaitos gali nelikti priešistorinių Komodo varanų, o aktyvi žvejyba prie išnykimo ribos stumia ryklius.

Ved. Jovita Vitkauskė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau