Stilius. Nelengva verslininko Kristijono istorija, tarp karjeros ir šeimos atsidūrusi Lina ir santarvė Vitulskių namuose

LRT TELEVIZIJA

2021.09.11 19:29

Nuo skausmingų patyčių iki sėkmės. Jis kalba apie robotus, disleksiją ir įkvėpimus, nes puikiai žino, ką reiškia būti žemumose ir aukštumose, gyventi Floridoje, mokytis tolerancijos ar studijuoti nemėgstamą mokslą, kad ir prestižiniame universitete. Kristijonas Vasiliauskas ir jo žmonių-robotų filosofija, priauginusi jam 120 kilogramų svorį.

Erdvė – pasaulis. Su kolegėmis laimėjusi „Auksinį liūtą“ Venecijos bienalėje, Lina Lapelytė blaiviai žvelgia į laurus. Dėl karjeros ji sykiais aukoja šeimą. O trys vaikus augina neklasikinėje santuokoje. Tarp kūrybos ir buities vadybos, tarp laurų ir gilaus įdirbio. Kaip auginama pripažinimo kaina?

Jausmai, vyraujantys namuose. Šiuose namuose nestinga pojūčių. Bet akivaizdžiausia, šeimoje vyrauja santarvė ir susiklausymas, pagarba ir vieningas interesas. Kokia kryptimi žvelgia Erika ir Merūnas Vitulskiai, daug scenos kontraktų praradęs per karantiną? Kaip tenka tvarkytis, kai ateitis dar vis miglota ir bauginanti?

Ved. Violeta Baublienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau