Labas rytas, Lietuva I d. Originalios idėjos kiemui: kai pirmieji žingsniai link namų gali ir sveikatinti, ir atpalaiduoti

Sinoptikė: savaitgalį orai nelepins, tačiau savaitės pradžia žada būti sausesnė ir šiltesnė

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – LHMT vyriausioji specialistė Izolda Marcinonienė. Žiūrovams ji pristato savaitgalio ir ateinančios savaitės orus. Ar pagaliau grįš saulėtos dienos? Atsakymas – pokalbyje.

Šeima kieme įrengė originalią pramogą – patyriminį taką pėdoms, kuriuo basomis prisimena miškus ar paplūdimius

Greta gėlynų, daržo ir terasos – patyriminis takas pėdoms. Tokią idėją savo kieme įgyvendinusi šeima tikina – basomis pajusti paplūdimį ar mišką jiems tetrunka tiek, kiek nueiti porą žingsnių nuo namo durų. Apie originalią kiemo pramogą, kas pasiteisino, o kas ne – pasakoja „Jaukių namų“ skiltis.

Ryto klausimas: kokiame seriale debiutavo aktorė Salma Hayek?

Šiandien 55-ąjį gimtadienį švenčia aktorė Salma Hayek. Nors ji suvaidinusi ne vienoje kino juostoje, jos karjera prasidėjo nuo televizijos serialo. Kokiame seriale ji debiutavo?

Auga susidomėjimas miesto daržininkyste: padeda sulėtinti greitą miesto tempą ir kurti naują ryšį su gamta

Vis daugiau miestiečių domisi daržininkyste pakeliamose lysvėse. Vilniaus miesto savivaldybės atliktos apklausos duomenimis, daugiau nei 73 procentai apklaustųjų norėtų šalia savo namų, daugiabučių kiemuose, užsiauginti norimų daržovių, uogų ar prieskoninių žolelių. Kokį derlių šį sezoną pavyko nuimti Pilaitės rajono bendruomeninio daržo atstovams – pasakojime.

Ivanausko debiuto prie rinktinės vairo teks palaukti – susirgo COVID-19

Lietuvos rinktinė ketvirtadienį pratęs savo kovas kitų metų pasaulio čempionato atrankoje, tačiau naujajam rinktinės treneriui Valdui Ivanauskui savo debiuto prie šoninės linijos dar teks palaukti. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius.

Pikčienė: Lietuvos ekonomikos atsispyrė pandemijos iššūkiams kone geriausiai Europos Sąjungoje

Pastarieji metai buvo sudėtingi. Lietuvai ir visam pasauliui buvo pranašaujama nauja krizė, tačiau ekonominiai rodikliai rodo, jog į ateitį galima žiūrėti kiek pozityviau. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – „INVL Asset Management“ vyriausioji ekonomistė Indrė Genytė-Pikčienė.

Japonė menininkė propaguoja kitokį požiūrį į skulptūras – gamina jas iš kartoninių dėžių

Nors esame įpratę matyti skulptūras iš gipso, kartais ledo, keramikos, šįkart kviečiame į pažintį su kiek kitokiais darbais. Menininkė iš Japonijos itin realistiškas skulptūras kuria iš kartono dėžių. Apie tai plačiau pasakoja „Margas pasaulis“

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau