Žinios. Vyriausybė pritarė minimalios algos augimui: nuo kitų metų ji sieks 730 eurų

Vyriausybė pritaria, kad minimali mėnesio alga kitąmet didėtų 88 eurais, iki 730-ties popieriuje.

Teisėsauga pareiškė įtarimus dviem Kauno advokatams ir advokatės kontoros darbuotojui dėl teisėjo papirkimo. Pačiam teisėjui prašoma naikinti teisinę neliečiamybę.

Šiandien prasidėjus naujiems mokslo metams, dauguma moksleivių po ilgos pertraukos grįžta į kontaktinį ugdymą.

Parlamentinės partijos pasirašė susitarimą dėl švietimo politikos iki 2030-ųjų. Dokumente susitarta dėl pagrindinių įsipareigojimų švietimo srityje, numatyti konkretūs veiksmai, turintys užtikrinti ilgalaikių sprendimų tęstinumą bei švietimo sistemos finansavimo augimą.

Talibanui žadant artimiausiu metu pristatyti naująją Afganistano vyriausybę, Vakaruose netyla kritika dėl JAV pasitraukimo.

Vidaus reikalų ministrės teigimu, pasienyje su Baltarusija jau greitai bus pradėta statyti ir metalinė tvora. Šiuo metu pasienyje montuojamas spygliuotos vielos barjeras. Vakar pasienyje, ruošiantis tiesti koncertiną, mirtinai susižalojus ugniagesiui, ministrė žada stiprinti pasienyje dirbančių pareigūnų apsaugą.

Dalis vilniečių dėl nekokybiško vandens ne tik negali jo vartoti maistui ruošti ar praustis – sugedo ir namų technika. Vilniaus vandenys tikina, kad vykdoma vamzdynų renovacija, o patirtus nuostolius, kompensuos.

Ved. Jovita Vitkauskė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau