Labas rytas, Lietuva I d. Mokslo bendruomenė švenčia Rugsėjo 1-ąją: bus daroma viskas, kad į nuotolį grįžti nereikėtų

Susipažinkite su keliautojais Laura Daukšaite ir Martynu Valančiūnu, kurie per 5 mėnesius apkeliavo visą Australiją džipu. Nuo keliasdešimties laipsnių kaitros iki kengūrų ir įspūdingiausių paplūdimių – dabar reportaže.

Atostogom nakvynę galim rinktis pagal daugybę kriterijų. Vienas jų gali būti netikėtumo. Kviečiame pasidairyti po bunkerį, kuriame labai nesunkiai galite rezervuotis ir nakvynę.

Greitojo maisto restoranų tinklas Rusijoje atšaukė reklamą, kurioje juodaodis modelis reklamuoja sušius. Užsipulta nacionalistų, bendrovė atsiprašė už įžeistus rusų tautos jausmus. Situacija pažįstama homoseksualių moterų šeimai, vasarą pasirodžiusiai maisto prekių parduotuvės reklamoje. Sulaukusios grasinimų mirtimi, jos dabar Ispanijoje laukia sprendimo dėl politinio prieglobsčio.

Iš Kubos kilusi atlikėja ir aktorė Gloria Estefan šiandien mini 64-ąjį gimtadienį. Sulaukusi 18 ėmė koncertuoti, prisijungė prie lotynų amerikos muzikos grupės „Miami Sound Machine“. Iš pradžių grupė susilaukė nemenkos sėkmės ispanakalbėse šalyse. nemažai jų dainų išpopuliarėjo Venesueloje, Peru, Panamoje, Hondūre.

Kaip ir kiekvieną trečiadienį, rytą pradedame su knygų apžvalga. Apie vaikams skirtos literatūros naujienas pasakoja vaikų literatūros apžvalgininkė Inga Mitunevičiūtė.

Šįryt sveikiname visą mokslo ir akademinę bendruomenę su Rugsėjo 1-ąją. Kad ir kaip stengiamasi užtikrinti, jog į kontaktinį darbą grįžę moksleiviai ir studentai būtų saugūs, visos mokslo įstaigos yra numačiusios ir atsarginius planus. Kaip bus užtikrinamas ribojimų laikymasis, klausiame su universitetų rektoriais.

21-ąjį gimtadienį šiandien mini ko gero ir ne vieno iš jūsų rankose pabuvojęs telefonas NOKIA 3310. Jį sukūręs suomių dizaineris Tapani Jokinen interviu specialiai laidai „Labas rytas, Lietuva" papasakojo, kaip sukurtas šio modelio telefonas ir koks siurprizas slypi kitoje dangtelio pusėje.

Socialinių tinklų naujienų apžvalga.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau